HP101WF3004T4E
MFR.Part #
HP101WF3004T4E
JLCPCB Part #
C2775559
Description
-55℃~+155℃ 1W 300V 3MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS