RMC1/2-825JTE
MFR.Part #
RMC1/2-825JTE
JLCPCB Part #
C20093759
Description
-55℃~+155℃ 750mW 8.2MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS