ERJ-S1DF19R1U
MFR.Part #
ERJ-S1DF19R1U
JLCPCB Part #
C3934781
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 19.1Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS