ERJ-P14F9530U
MFR.Part #
ERJ-P14F9530U
JLCPCB Part #
C3985335
Description
-55℃~+155℃ 500mW 953Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS