ERA-8VRB2152V
MFR.Part #
ERA-8VRB2152V
JLCPCB Part #
C5634119
Description
-55℃~+155℃ 21.5kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS