ERJ-U01F2210C
MFR.Part #
ERJ-U01F2210C
JLCPCB Part #
C1860287
Description
-55℃~+125℃ 221Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS