EXB-28V752JX
MFR.Part #
EXB-28V752JX
JLCPCB Part #
C1732100
Package
0402x4
Description
4 63mW 7.5kΩ 8 ±200ppm/℃ ±5% 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS