ERJ-S1DD1403U
MFR.Part #
ERJ-S1DD1403U
JLCPCB Part #
C4339089
Description
-55℃~+155℃ 140kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS