ERJ-8RQF3R0V
MFR.Part #
ERJ-8RQF3R0V
JLCPCB Part #
C20023557
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS