HQ101WJ0681T4E
Extended
- Manufacturer
- UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
- MFR.Part #
- HQ101WJ0681T4E
- JLCPCB Part #
- C2778466
- Package
- 2010
- Description
- -55℃~+155℃ 1W 200V 680Ω ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS