ERJ-S1DD1203U
MFR.Part #
ERJ-S1DD1203U
JLCPCB Part #
C1709530
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS