ERJ-H3EF1052V
MFR.Part #
ERJ-H3EF1052V
JLCPCB Part #
C4082197
Description
-55℃~+175℃ 10.5kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS