ERJ-S14F4701U
MFR.Part #
ERJ-S14F4701U
JLCPCB Part #
C2140091
Description
-55℃~+155℃ 4.7kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS