ERJ-P6WF3600V
MFR.Part #
ERJ-P6WF3600V
JLCPCB Part #
C4056352
Description
-55℃~+155℃ 360Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS