ERJ-XGNJ561Y
MFR.Part #
ERJ-XGNJ561Y
JLCPCB Part #
C2088244
Description
-55℃~+125℃ 30V 31mW 560Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS