RK73H2ETTD2553F
MFR.Part #
RK73H2ETTD2553F
JLCPCB Part #
C4231172
Description
-55℃~+155℃ 255kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS