ERJ-14NF1240U
MFR.Part #
ERJ-14NF1240U
JLCPCB Part #
C2080538
Description
-55℃~+155℃ 124Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS