ERJ-S14D4220U
MFR.Part #
ERJ-S14D4220U
JLCPCB Part #
C1713911
Description
-55℃~+155℃ 422Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS