EEHZA1V271P
MFR.Part #
EEHZA1V271P
JLCPCB Part #
C79124
Package
SMD,D10xL10.2mm
Description
-55℃~+105℃ 10.2mm 10000hrs@105℃ 10mm 20mΩ 270uF 35V 375mA@100Hz ±20% SMD,D10xL10.2mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS