ERJ-PA3D6982V
MFR.Part #
ERJ-PA3D6982V
JLCPCB Part #
C4119620
Description
-55℃~+155℃ 333mW 69.8kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS