ERA-8ARB223V
MFR.Part #
ERA-8ARB223V
JLCPCB Part #
C2094315
Description
-55℃~+155℃ 150V 22kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS