16SEPC180M
MFR.Part #
16SEPC180M
JLCPCB Part #
C128482
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-55℃~+105℃ 12mm 16V 16mΩ@100kHz 180uF 3.5mm 4.36A@100kHz 5000hrs@105℃ 8mm Polymer ±20% 插件,D8xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS