ERJ-S14D2001U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-S14D2001U
JLCPCB Part #
C1699256
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 2kΩ 400V 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS