SG73S2ETTD8253D
MFR.Part #
SG73S2ETTD8253D
JLCPCB Part #
C3970949
Description
-55℃~+155℃ 500mW 825kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS