ERJ-L1WKF47MU
MFR.Part #
ERJ-L1WKF47MU
JLCPCB Part #
C2075869
Package
2512
Description
-55℃~+125℃ 1W 47mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS