ERJ-14RQF6R8U
MFR.Part #
ERJ-14RQF6R8U
JLCPCB Part #
C20020744
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.8Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS