ERJ6RBD5600V
MFR.Part #
ERJ6RBD5600V
JLCPCB Part #
C336828
Description
-55℃~+125℃ 100mW 560Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS