ERJ-S12F2742U
MFR.Part #
ERJ-S12F2742U
JLCPCB Part #
C2144616
Description
-55℃~+155℃ 27.4kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS