ERJ-S12D1693U
MFR.Part #
ERJ-S12D1693U
JLCPCB Part #
C1701482
Description
-55℃~+155℃ 169kΩ 500V 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS