ECWFD2J104KQ
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ECWFD2J104KQ
JLCPCB Part #
C409649
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 100nF 630V ±10% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS