ERJ2GEJ364X
MFR.Part #
ERJ2GEJ364X
JLCPCB Part #
C413023
Description
-55℃~+155℃ 100mW 360kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS