ERJ-PA3D48R7V
MFR.Part #
ERJ-PA3D48R7V
JLCPCB Part #
C4026317
Description
-55℃~+155℃ 250mW 48.7Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS