ERG-3SJ331A
MFR.Part #
ERG-3SJ331A
JLCPCB Part #
C3557183
Description
-55℃~+235℃ 330Ω 3W Metal Oxide Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS