RN73R2BTTD2741D100
MFR.Part #
RN73R2BTTD2741D100
JLCPCB Part #
C2528121
Description
-55℃~+155℃ 2.74kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS