RN732BTTD5112C50
MFR.Part #
RN732BTTD5112C50
JLCPCB Part #
C3957965
Description
-55℃~+155℃ 125mW 51.1kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS