ERA-3AHD360V
MFR.Part #
ERA-3AHD360V
JLCPCB Part #
C2099604
Description
-55℃~+155℃ 100mW 36Ω 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS