ERJ-S08J220V
MFR.Part #
ERJ-S08J220V
JLCPCB Part #
C4144973
Description
-55℃~+155℃ 22Ω 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS