ERJ-3RED1963V
MFR.Part #
ERJ-3RED1963V
JLCPCB Part #
C4280448
Description
-55℃~+125℃ 100mW 196kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS