EXBA10E332J
MFR.Part #
EXBA10E332J
JLCPCB Part #
C278694
Package
SMD-10P,3.1x6.4mm
Description
10 3.3kΩ 63mW 8 ±200ppm/℃ ±5% SMD-10P,3.1x6.4mm Resistor Networks, Arrays ROHS