CRGH1206F34K
MFR.Part #
CRGH1206F34K
JLCPCB Part #
C3980994
Description
-55℃~+155℃ 34kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS