ERJ-S14F9533U
MFR.Part #
ERJ-S14F9533U
JLCPCB Part #
C4323789
Description
-55℃~+155℃ 500mW 953kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS