ERJ-S08F4R02V
MFR.Part #
ERJ-S08F4R02V
JLCPCB Part #
C1860135
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 4.02Ω Thick Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS