ERX-2SJ2R7A
MFR.Part #
ERX-2SJ2R7A
JLCPCB Part #
C3400340
Package
Plugin,D4xL12mm
Description
-55℃~+235℃ 2.7Ω 2W Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4xL12mm Through Hole Resistors ROHS