ERA-8VEB2260V
MFR.Part #
ERA-8VEB2260V
JLCPCB Part #
C6613721
Description
-55℃~+155℃ 226Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS