ERJ-U02D1963X
MFR.Part #
ERJ-U02D1963X
JLCPCB Part #
C3990327
Description
-55℃~+155℃ 100mW 196kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS