ERA-3AHD21R0V
MFR.Part #
ERA-3AHD21R0V
JLCPCB Part #
C20015138
Description
-55℃~+155℃ 100mW 21Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS