ERJ-S08F38R3V
MFR.Part #
ERJ-S08F38R3V
JLCPCB Part #
C2120609
Description
-55℃~+155℃ 250mW 38.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS