RN73H2BTTD6730C50
MFR.Part #
RN73H2BTTD6730C50
JLCPCB Part #
C2558194
Description
-55℃~+155℃ 250mW 673Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS