ERJ-S08F3833V
MFR.Part #
ERJ-S08F3833V
JLCPCB Part #
C2120619
Description
-55℃~+155℃ 250mW 383kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS