EEU-TA1C472
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EEU-TA1C472
JLCPCB Part #
C1603079
Package
Plugin,D18xL31.5mm
Description
-40℃~+125℃ 16V 18mm 18mΩ 2000hrs@125℃ 3.27A@100kHz 31.5mm 4700uF 7.5mm ±20% 插件,D18xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS